Pon Dealer in Amersfoort is door Skoda uitgeroepen tot Skoda-dealer van het jaar 2021. Nog vanuit de oude locatie in Hoogland liet het bedrijf vorig jaar uitstekende prestaties zien op het gebied van verkoopaantallen en de mate van klanttevredenheid, zowel in de showroom als in de werkplaats.

Autoland van den Brug uit Heerenveen eindigde op een tweede plek, Autobedrijf Korterink uit Zwolle/Rouveen werd eervol derde. Door hoog in te zetten op klanttevredenheid wist Pon Dealer ook de publieksprijs te winnen.

Aanmoedigingsprijs

De aanmoedigingsprijs van Skoda ging naar Broekhuis in Alkmaar, als waardering voor de positieve manier waarop het bedrijf zich het laatste jaar heeft geëtaleerd. Broekhuis is sinds 1,5 jaar Skoda-dealer in de regio Noord-Holland en nam 1 januari 2020 Heron Auto over. Skoda roemt de manier waarop het de ambitieuze dealer in een jaar tijd is gelukt om de mensgerichte Broekhuis-cultuur in het overgenomen bedrijf in te bedden. Ook groeit Broekhuis in de regio sterk in de leasemarkt én in verkoopaantallen.

Deel dit artikel op​

0 reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
2 april 2026
RDW blikt tevreden terug op 2025
2 april 2026
Fixico One: vlootbeheer via één digitaal platform
2 april 2026
Occasionmarkt maart 2026 stabiel, B2C blijft grootste kanaal
2 april 2026
Geotab introduceert Hyundai-data zonder hardware
Meest bekeken berichten
Recente reacties