Autofabrikant Porsche gaat een strategisch partnerschap aan met Ponooc Investment, een onderdeel van Pon Holdings dat zich richt op duurzame energie- en mobiliteitsoplossingen.

Tevens verwerft Porsche 20 procent van de aandelen in Fazua, fabrikant van aandrijfsystemen voor e-bikes, met de optie voor de aanschaf van meer aandelen. Met beide beslissingen vergroot Porsche zijn betrokkenheid in de markt voor elektrische fietsen.

Joint ventures

Samen met Ponooc is Porsche van plan om twee joint ventures op te richten die actief zullen zijn op het gebied van elektrische mobiliteit. De eerste joint venture moet een toekomstige generatie hoogwaardige Porsche e-bikes ontwikkelen, produceren en distribueren. Het tweede bedrijf zal zich richten op technologische oplossingen in de snelgroeiende markt voor micromobiliteit.

De oprichting van de joint ventures en het belang in Fazua moeten nog worden goedgekeurd door de mededingingsautoriteiten. Totdat deze beoordelingen zijn voltooid zal Porsche geen verdere details bekendmaken.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 april 2025
Samenwerking Atlante, Electra, Fastned en IONITY
4 april 2025
Rob Kranenbarg vervangt Ton Hermus bij Omnia CCS
4 april 2025
Autobedrijf zonder fratsen
3 april 2025
Europese Commissie beboet fabrikanten wegens recyclingkartel
3 april 2025
VOYAH breidt dealernetwerk uit met Wassink Autogroep
3 april 2025
Innovaties in gereedschap
Meest bekeken berichten
Recente reacties