De geplande overname van Auto Palace Groep door collega-dealerholding Broekhuis krijgt een staartje. Overleg tussen Broekhuis en Stellantis hebben nu geleid tot de overname van vier vestigingen door Stern.

Na het overleg met Stellantis en Broekhuis Groep neemt Stern per 1 januari 2022, dezelfde datum als de overname van Auto Palace door Broekhuis Groep, de Auto Palace-vestigingen over in Emmen, Hoogeveen, Meppel en Steenwijk.

De overname betekent voor Stern een waardevolle aanvulling van het vestigingennetwerk en de toevoeging van meerdere nieuwe merken in genoemde regio, te weten Peugeot, Opel, Fiat, Alfa Romeo, Jeep en Mitsubishi. Momenteel voert Stern gesprekken met Hyundai Motor Nederland om toestemming te krijgen ook dit merk te blijven voeren in Emmen en Hoogeveen. Stern is in Groningen en Drenthe al actief met de merken Opel, Mitsubishi en Kia.

Acquisitie

Momenteel worden de details van de overname uitgewerkt. Voorwaardelijk voor de transactie zijn de daadwerkelijke afronding van deze overname van de Auto Palace Groep door Broekhuis Groep en goedkeuring van de ACM voor de overname van de vier vestigingen door Stern. Bij de acquisitie zijn circa 60 fte betrokken die samen een jaaromzet genereren van circa 40 miljoen euro.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 november 2025
Vrooam van LKQ naar Autodistribution
26 november 2025
Tenaamstellen of schorsen alleen met rijbewijs
26 november 2025
De 6 beloftes van JAMES Autoservice
25 november 2025
Bialkowski ook verantwoordelijk voor BYD Benelux
25 november 2025
Emotive hoofdsponsor Dakar-team Coronel
25 november 2025
AutoTrack en Gaspedaal.nl verder onder paraplu AutoScout24
Meest bekeken berichten
Recente reacties