Het bedrijfspand van Automotions aan het Minervum in Breda is vrijdag kort na het middaguur tijdelijk ontruimd. Aanleiding was een bommelding, die even later vals bleek te zijn.

De melding kwam om 12.25 uur binnen op het hoofdkantoor van Automotions in Goes. Het telefoontje was concreet, gericht op de Ford-locatie Tigchelaar in Breda. Te horen is hoe een vrouw spreekt van ‘goed zoeken naar de bommelding’.

Uit voorzorg

Voor de hulpdiensten was dat aanleiding om de toegang tot het gebouw af te zetten. Daarin zijn behalve Automotions Ford ook Automotions Opel en een Kärcher Center gevestigd. Uit voorzorg werden auto’s naar buiten gereden. Personeel en klanten moesten buiten achter de geplaatste hekken gaan staan. Ruim een half uur na de melding bleek dat het om een valse bommelding ging. Vervolgens werd het bedrijf weer vrijgegeven.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
10 juli 2025
CSW maakt koppeling met Partslink24
10 juli 2025
Maikel Simonis salesdirecteur CarGarantie
10 juli 2025
Vlaanderen wil apk-markt opengooien
10 juli 2025
Aanvullende accuverzekering NN
10 juli 2025
Maalstroom
Meest bekeken berichten
Recente reacties