Voor het tweede jaar op rij is Van Ekris in Mijdrecht verkozen tot beste Toyota-dealer van Nederland. Dit werd bekend tijdens de uitreiking van de jaarlijkse Ichiban Awards, die van 24 tot 26 juni plaatsvond in Bologna.

In totaal werden 46 dealers door Toyota Motor Europe bekroond met een Ichiban Award 2025. Deze Toyota-dealers onderscheiden zich van hun meer dan 2500 collega’s in heel Europa door hun toewijding aan het leveren van een uitzonderlijke klantervaring.

Klantervaring

Yoshihiro Nakata, president en ceo van Toyota Motor Europe “De winnaars van de Ichiban Award hebben deze eer verdiend door hun consistentie, zorgzaamheid en diepgaand begrip van wat belangrijk is voor mensen. Ze herinneren ons eraan dat een geweldige klantervaring wordt opgebouwd door één persoon, één handdruk tegelijk, en dat verder gaan dan verwacht niet een uitzondering is, maar een gewoonte. Het volgende hoofdstuk van Toyota in Europa wordt op dit moment geschreven – en deze dealers zijn de coauteurs van deze spannende reis, door in te spelen op veranderende klantbehoeften en betrouwbare, langdurige relaties op te bouwen.”

Compliment

Ik ben enorm trots dat we ons met Van Ekris voor het tweede jaar op rij de beste Toyota-dealer mogen noemen”, vertelt Stefan van de Bilt, vestigingscoördinator van Van Ekris Mijdrecht. “Het winnen van de Ichiban Award is vooral een compliment aan ons team. We werken met plezier, helpen elkaar vooruit en blijven onszelf ontwikkelen – en dat voelen onze klanten ook. Dat ‘de klant voorop staat’ is bij Van Ekris dus geen slogan maar een houding: het zit in ons DNA. Of het nu gaat om een eerste showroombezoek of om onderhoud aan je auto: we doen er alles aan om onze klanten écht goed te helpen – en dat met oprechte aandacht.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
13 augustus 2025
Langste rit op één laadbeurt in Polestar 3
13 augustus 2025
Giti Tire maakt prototype met 93 procent duurzaam materiaal
13 augustus 2025
Overname LöhrGruppe door Van Mossel afgerond
12 augustus 2025
Occasiongarantie is de norm
12 augustus 2025
3000 euro extra voor occasion met onderhoudsboekje
12 augustus 2025
‘Mannen bereid meer te betalen voor occasion dan vrouwen’
Meest bekeken berichten
Recente reacties