Alle vestigingen van ruitschadeherstelketen Autoglaz maken sinds kort gebruik van de mobiele app Simpleclaim, een mobiel claimsplatform voor schadeherstellers, dat de doorlooptijd wil verkorten zodat herstellers sneller betaald krijgen.

“Naast een perfecte service, streven wij naar een transparante en efficiënte dossierafhandeling. Door onze samenwerking met Simpleclaim kunnen wij zowel de klant als de verzekeraar voorzien van een kijkje in onze zorgvuldige procesafhandeling. Altijd en overal”, aldus Leo Smid, directeur van Autoglaz.

Sneller

Door het gebruik van Simpleclaim wordt een schadeclaim onderbouwd en transparant aangeleverd, zo belooft Simpleclaim, dat bovendien claimt dat gebruikers minder openstaande facturen hebben en gemiddeld 45 procent sneller krijgen uitbetaald.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 december 2025
Diagnose op afstand met TechPRO 2 Mahle
3 december 2025
Washin7 opent 8ste vestiging
3 december 2025
Een tweede leven
2 december 2025
VWE: 3,1 procent minder occasions
2 december 2025
BOVAG: occasionmarkt daalt 3,8 procent in november
2 december 2025
Fastned krijgt eerste volledig elektrische locatie in Frankrijk
Meest bekeken berichten
Recente reacties