Tijdens een reeks bijeenkomsten in kleine kring legt Focwa dit voorjaar zijn oor te luister bij de verschillende stakeholders. Doel is tijdens informele, kleinschalige sessies oplossingen te benoemen voor komende uitdagingen.

Het gaat om een zes- à zevental gespreksrondes. Die moeten (nog) meer duidelijkheid creëren over wat er speelt in de markt. De agenda wordt afgestemd met stakeholders zoals ketenpartners, dealerholdings, de opdrachtgevers, LiTe-, IOS- en truckschadebedrijven.

Gastsprekers

Waar mogelijk en gewenst schuiven gastsprekers aan. Zo kan een debat in de diepte worden gevoerd over actuele dossiers. Denk dan aan complexe/cosmetische schade, de ontwikkelingen met betrekking tot merkerkend herstel en de Focwa Standaard. De bijeenkomsten staan los van het Focwa-congres. Afhankelijk van de thematiek en de deelnemers vinden de dialoogbijeenkomsten plaats bij het hoofdkantoor van Focwa zelf (foto) of op locatie. De datum van de eerste praatsessie is nog niet bepaald, maar zal volgens en woordvoerder waarschijnlijk eind mei, begin juni zijn.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
7 april 2026
Stellantis breidt verkoop gebruikte onderdelen uit via eBay
7 april 2026
Vechten om een laadpaal – zo groot is de drukte in Nederland
7 april 2026
UD Autoparts opent tweede vestiging, in Nijkerk
7 april 2026
Stadsgarage Autoweerd onder nieuw bewind
6 april 2026
Als alles klopt
3 april 2026
Tekort aan werkplaatsomzet door EV in UK in beeld
Meest bekeken berichten
Recente reacties