Schadeherstelbedrijven in Nederland die werken met de duurzame producten van BASF Coatings Services, waaronder de lakken van Glasurit, hebben sinds de introductie van deze producten enkele jaren geleden 238.770 kilogram CO2 bespaard.

Dat maakte BASF bekend tijdens een ledenbijeenkomst van het klantennetwerk ColorMotion, gericht op rendementsverbetering bij de aangesloten schadeherstelbedrijven. Het gaat daarbij onder andere om het Eco Balance-productassortiment, dat Glasurit onlangs heeft uitgebreid met de Ara Class-productlijn, die een geheel nieuwe reeks blanke lakken omvat.

Verbinding

Tijdens de bijeenkomst was ook aandacht voor de aanvullende dienstverlening van Glasurit, specifiek gericht op het verder verbeteren van de bedrijfsprocessen in het schadeherstelbedrijf door de leden mogelijkheden te bieden nieuwe kennis op te doen en van en met elkaar te leren om verder te verbeteren.

Daarnaast werd het in 2022 vernieuwde dienstenaanbod aangestipt, waarvan leden gebruik kunnen maken om hun bedrijf verder te verbeteren. Ook hierin is steeds meer aandacht voor het onderwerp duurzaamheid en vooral de kansen en mogelijkheden die hier liggen voor het schadeherstelbedrijf.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03