Hoewel de voorbereidingen vergevorderd waren om een online symposium te organiseren op 19 november, stelt IBIS dit symposium toch uit tot 17 december.

De uitbraak van het coronavirus maakte in eerste instantie al een fysieke vergadering onmogelijk. Nu blijken de maatregelen om het virus in te dammen ook de organisatie van een online symposium te doorkruisen. Met name de huidige lockdown in Engeland maakte het onmogelijk om een televisiestudio in te richten van waaruit het programma zou worden uitgezonden.

Flexibiliteit

Uit de wens het evenement toch doorgang te laten vinden is besloten om de uitzending te verplaatsen naar 17 december. Belangstellenden die zich al geregistreerd hebben, ontvangen van IBIS bericht over de nieuwe datum en behouden hun toegang tot het virtuele evenement.

IBIS dankt met name zijn sponspors en de stuurgroep voor hun flexibiliteit en ondersteuning om het evenement alsnog mogelijk te maken op de nieuwe datum.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
5 mei 2026
Van Mossel groeit door naar 7,6 miljard euro omzet
5 mei 2026
Geotab breidt OEM-telematica uit met Polestar
5 mei 2026
ING: EV’s in de lift, beleid dreigt rem te vormen
5 mei 2026
‘Wij zijn de Hornbach van de ledverlichting’
4 mei 2026
Zelfrijdende auto in de fout? Fabrikant krijgt straks de boete
4 mei 2026
Clarios breidt batterijrecycling uit met overname Ecobat-locaties
Meest bekeken berichten
Recente reacties