Autofabrikant Stellantis laat weten dat de raad van bestuur het ontslag van Carlos Tavares als ceo heeft geaccepteerd. Een opvolger wordt in de eerste helft van 2025 gepresenteerd.

Totdat de opvolger van Tavares bekend is, zal een tijdelijk uitvoerend comité, onder voorzitterschap van John Elkann, de zaken waarnemen. Directeur Henri de Castries van Stellantis, licht toe: “Het succes van Stellantis sinds de oprichting is geworteld in een perfecte afstemming tussen de referentieaandeelhouders, de raad van bestuur en de ceo. In de afgelopen weken zijn er echter verschillende standpunten naar voren gekomen die ertoe hebben geleid dat de raad van bestuur en de ceo tot de beslissing van vandaag zijn gekomen.”

Dank

Voorzitter John Elkann zei: “Onze dank gaat uit naar Carlos voor zijn jarenlange toewijding en de rol die hij heeft gespeeld bij de oprichting van Stellantis, naast de eerdere turnarounds van PSA en Opel, waarbij hij ons op het pad heeft gezet om een wereldwijde leider in onze industrie te worden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 januari 2025
Tesla Model 3 blijft courant dankzij prijsdaling
21 januari 2025
Meer auto’s gestolen, minder teruggevonden in 2024
21 januari 2025
De Klok importeur Falken in Nederland
21 januari 2025
ING: Nieuwverkoop valt terug naar 370.000 in 2025
21 januari 2025
Groen licht voor overname Nord-Ostsee Automobile
21 januari 2025
KwikFit opent vestiging in Den Hoorn
Meest bekeken berichten
Recente reacties