De brand die vannacht uitbrak bij Vakgarage Van Dijk in Heerhugowaard is inmiddels geblust. Het pand en een groot deel van de auto’s zijn daarbij verloren gegaan maar er vielen geen gewonden. Hoe de brand is ontstaan, is vooralsnog niet bekend.

Afgelopen nacht sloegen de vlammen uit het bedrijf, waarbij de naastgelegen N242 tijdelijk werd afgesloten. De lokale korpsen hebben vier spuitwagens en een hoogwerker ingezet om de brand onder controle te krijgen. De harde wind bemoeilijkte die taak. Hoewel het sein brandmeester is gegeven blijft de brandweer nog bezig met nabluswerkzaamheden.

Het pand en naar verwachting  het merendeel van de auto’s naast het bedrijf zijn verloren gegaan. Het verstuurde NL Alert bracht omwonenden snel op de hoogte en eigenaren van omliggende panden waren er snel bij om de eventuele schade aan hun bedrijven te controleren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties