Nipparts, onderdeel van Sator Holding, verhuist zijn centraal magazijn naar Turijn. “Door de steeds groter wordende vraag van onze producten in Europa, vooral vanuit onze zusterbedrijven”, motiveert Johan van der Hoeven, directeur van Fource Automotive.

Voortaan zal de Europese distributie plaatsvinden vanuit noordelijk Italië. Dat gebeurt door zusterbedrijf Rhiag. Door activiteiten samen te voegen moet de efficiency worden verbeterd. De verhuizing heeft geen gevolgen voor de distributie binnen de Benelux: het magazijn in Amsterdam blijft. “Deze samenwerking zal de beschikbaarheid en het assortiment alleen maar ten goede komen’’ aldus Van der Hoeven.

Nipparts

Nipparts is sinds de oprichting in 1982 specialist in Aziatische auto-onderdelen. Aanvankelijk met de focus op ‘Japans’ en later ook met Zuid-Koreaanse onderdelen. Nipparts is één van de exclusieve merken van Fource en met name in het oosten van Europa populair.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
15 mei 2026
ACM biedt bedrijven duidelijkheid over data delen met leidraad
15 mei 2026
Alle tools voor de lokale ondernemer
14 mei 2026
Automechanika Frankfurt 2026: emotie, beleving en jong talent
14 mei 2026
‘Omzet is geen winst’
13 mei 2026
Blanke lak Sikkens als onderdeel Optima-systeem
13 mei 2026
Succesvolle start Aumovio als zelfstandig bedrijf
Meest bekeken berichten
Recente reacties