Brancheopleider GMTO neemt Autoschadetrainingen.nl en Ecarr over. Door gebruik te maken van elkaars expertise kunnen marktveranderingen sneller opgevolgd worden en groeit het aanbod per aanbieder.

“Met deze overname kunnen we alle partijen in de markt bedienen”, zegt GMTO-eigenaar John Philips. “GMTO voor automotive, Autoschadetraining.nl voor de schadebranche. Ecarr kan voor beide branches EVC-trajecten uitvoeren. Een perfecte combinatie.” Via het netwerk van GMTO-trainingslocaties zijn nu bijvoorbeeld op veel meer plaatsen in Nederland schadetrainingen te volgen. Wel blijft Thea van Zevenbergen, oprichtster en beheerster van Autoschadetraining.nl, het eerste aanspreekpunt.

Competenties

Ecarr biedt zogenaamde EVC-trajecten – Erkenning Verworven Competenties. Doel is iemands verworven competenties – zowel via onderwijsdeelname als door ervaring, cursussen en bijvoorbeeld hobby’s -formeel te beoordelen en vast te leggen. Dit gaat met behulp van een ervaringscertificaat. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk EVC voor eerste autotechnicus te doorlopen, om aansluitend in te stromen in het traject apk Keurmeester.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
22 mei 2026
Zwak eerste kwartaal voor Hedin
22 mei 2026
Van Mossel betreedt Poolse markt
22 mei 2026
Ja, Gen Z is anders, wen eraan
22 mei 2026
Jade Holman wint 44ste Geerlig Riemerprijs
22 mei 2026
Investeren in kalibreren
21 mei 2026
VZR waarschuwt voor gevolgen nieuwe leaseheffing
Meest bekeken berichten
Recente reacties