Met de Nederlandse dealergroep Stern en Hedin in België heeft Plan-IT weer twee belangrijke Mercedes-dealers aangesloten op het Online Appointment Booking-systeem van Daimler.

Plan-IT was de eerste partij in de Benelux die door Daimler was gecertificeerd om Mercedes-Benz-dealers aan te sluiten op het OAB-platform. Deze koppeling tussen het dealermanagementsysteem en het afspraaksysteem van Daimler zorgt ervoor dat de Mercedes-rijder nog eenvoudiger een werkplaatsafspraak in kan plannen.

Verzelfstandiging

Tevens maakt Plan-IT bekend dat het vanaf 1 april 2021 als zelfstandig bedrijf verder gaat. Plan-IT is opgericht als een productgroep van JDS bedrijfsautomatisering. De reden voor verzelfstandiging is de forse groei die Plan-IT de afgelopen jaren heeft doorgemaakt en het feit dat de connectie met JDS niet altijd even goed wordt begrepen. “Onze ‘thuisbasis’ blijven we natuurlijk bedienen op dezelfde wijze als voorheen. Onze reeds opgedane ervaring nemen wij graag mee naar onze internationale relaties, echter dat werkt ook vice versa. Dit alles maakt de Plan-IT producten nog innovatiever, sterker en efficiënter. Kortom een klassieke win-win situatie”, aldus Julian Hendriks algemeen directeur bij JDS bedrijfsautomatisering en Plan-IT International.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
15 augustus 2025
‘Vol gas tegen de muur’
14 augustus 2025
‘Geen richting aangeven grootste ergernis’
14 augustus 2025
Yokohama boekt 10,3 procent meer omzet in H1 2025
14 augustus 2025
Jan-Piet van Kesteren directeur Goodyear EMEA
Meest bekeken berichten
Recente reacties