Bandenserviceketen Profile opent een nieuwe vestiging, aan de Spanjelaan 28 in Assen. Op dit adres is van oudsher Banden en Autoservice Assen gevestigd, het bandenbedrijf van Albert Kleine.

Over de aansluiting bij de franchiseformule Profile zegt Albert Kleine: “Profile gaf ons de mogelijkheid om ons in Assen bij het netwerk aan te sluiten. Voor ons was dat een mooie kans. Profile is een solide en betrouwbare formule die zich in de loop van de jaren bewezen heeft. De franchisenemers hebben een grote betrokkenheid en leveren kwaliteit. Daarnaast kunnen we als Profile-vestiging nu ook de zakelijke leasemarkt bedienen voor reparatie, onderhoud en banden.”

Netwerk

Wat de aansluiting voor het netwerk van Profile, dat uit zo’n 160 bedrijven bestaat, zegt Harm Nieboer, directeur Netwerk bij Profile: “De groei van ons netwerk verloopt de afgelopen jaren zeer goed en deze uitbreiding past in onze groeistrategie.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties