De gemiddelde tarieven voor diensten van de RDW stijgen volgend jaar met 1,95 procent. Het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat heeft het tarievenvoorstel van de RDW voor 2025 onlangs goedgekeurd.
Dat laat de RDW weten, die daarbij opmerkt dat de tariefsverhoging, rekening houdend met de inflatie, feitelijk een daling inhoudt van 0,85 procent.
Indexering
De prijzen voor economische activiteiten zijn geïndexeerd om te voldoen aan de voorwaarden van markt en overheid. In het tarief voor de kentekendocumenten is een structurele opslag van 5 procent opgenomen. RDW gebruikt deze inkomsten om de kosten te financieren voor de kennisopbouw in het kader van geautomatiseerd rijden.
2 reacties
wanneer gaat de plezier vaart ook eens vaar belasting betalen dan kan de belasting van de melk koe omlaag . dat is voor veel mensen eerlijker . waarom word er voor die boten geen APK verplicht ???
ja dat vind ik ook, voor een camper moet ik ook Belasting betalen, heet geen wegenbelasting meer maar houderschapsbelasting volgens mij, dat kan net zo goed voor plezier boten en die grote jachten, wel zo eerlijk. kunnen ze ook geen geld meer wot wassen om een boot te kopen, omdat die nergens staat geregistreerd.