De Verenigde Autobedrijven Samen Sterk (VASS) is in hoog tempo bezig zijn netwerk uit te breiden. Onlangs heeft de vereniging een samenwerkingsverband gesloten met BCA Autoveilingen, wat de aangesloten autobedrijven helpt een marktconforme waarde voor auto’s te bepalen.

Iede Aukema, directeur van BCA Nederland: “Wij zijn blij dat we zo’n grote partij als VASS mogen aansluiten. Wij krijgen hiermee toegang tot meer dan 600 autobedrijven die bij ons kunnen kopen en verkopen. Bovendien ontvangen wij waardevolle informatie van hen als gebruikers. Daardoor kunnen we blijven ontwikkelen en verbeteren.”

Rendementsoptimalisatie

Mirjam van der Rijt, initiatiefnemer van VASS: “Voor autobedrijven kan een veiling een mooie manier zijn om auto’s te kopen en te verkopen. Wij hebben nu toegang tot meer dan 10.000 kavels met actuele en heldere informatie. Dankzij die informatie en actuele marktwaarde van de kavels, laat het financiële plaatje van elke transactie weinig ruimte voor verrassingen. Dat is van groot belang voor rendementsoptimalisatie van de bij ons aangesloten bedrijven.”

Vorig jaar sloot VASS al samenwerkingsverbanden met Banden Express, waardoor de bij VASS aangesloten autobedrijven onder gunstige voorwaarden bij Banden Express hun banden kunnen bestellen., en met Vinacles, dat de autobedrijven software en dataoplossingen kan leveren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
4 december 2025
Ola Källenius herkozen als president Acea
4 december 2025
Kinderen krijgen eigen verkeersbord
4 december 2025
Onterecht beroep op retentierecht: Rolls moet terug naar eigenaar
3 december 2025
Nieuw bij Nissens: bobines
3 december 2025
Diagnose op afstand met TechPRO 2 Mahle
3 december 2025
Washin7 opent 8ste vestiging
Meest bekeken berichten
Recente reacties