Afgelopen weekeinde werd de alweer zestiende Koskamp Toerrit verreden. Bovendien kregen zij de preview van de jongste vestiging – de elfde, die 5 juli open gaat – van Koskamp in Kampen, want de toerrit had deze locatie als startpunt in het programma opgenomen.

De ruim 150 deelnemers aan de Koskamp Toerrit vermaakten zich prima. Daarbij werd vooral het oosten van ons land verkend. Een mix van auto’s en motoren, zowel klassiekers en young timers, cabrio’s en sportauto’s. Traditioneel eindigde de rit overigens in Den Ham.

Derde trainingscentrum

De teams konden op de nieuwe vestiging in Kampen ook het derde trainingscenter van Koskamp bekijken. Kampen zal in samenwerking met onder andere Bosch en Autoniveau-Innovam, het trainings- en opleidingsaanbod in de regio gaan vergroten. Met het accent op praktijktrainingen. Vandaar dat het center over de meest moderne Bosch werkplaatsapparatuur beschikt. Bovendien om in de praktijk te laten ervaren wat Bosch verstaat onder de digitale werkplaats van de toekomst.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
1 mei 2026
Verkoop elektrische occasions verdubbelt
1 mei 2026
4,8 procent minder registraties in april
1 mei 2026
Autonoom
30 april 2026
InterClassics Brussels in teken van rallysport
30 april 2026
Autoflex gecertificeerd door Vereniging Aanpak Tellerfraude
30 april 2026
LKQ ziet omzet Q1 met 4,3 procent stijgen
Meest bekeken berichten
Recente reacties