Autovakmeester, een garageformule uit de portfolio van Alliance Automotive Group Benelux, is 2025 gestart met twaalf nieuwe deelnemers.

Januari stond in het teken van de Autovakmeester Jaarmarkt, een bijeenkomst waar leden en leveranciers samenkwamen om kennis te delen. De vernieuwde opzet, met acht leveranciers die ieder een marktkraam hadden, zorgde voor veel interactie en een hoge opkomst. “We kijken terug op vier geslaagde avonden, waarbij wij van de leden een 8,6 als waardering kregen”, vertelt formulemanager Ton Sieljes met trots.

Opkikker

Sinds januari 2024 heeft Autovakmeester een partnership met Stichting Opkikker, een organisatie die zich inzet voor gezinnen met een langdurig ziek gezinslid. De aangesloten Autovakmeester-leden hebben deze samenwerking omarmd en zetten zich op verschillende manieren in om deze gezinnen een bijzondere dag te bezorgen. “We zijn als Stichting Opkikker supertrots op deze samenwerking en vinden het fantastisch om te zien hoe ondernemers lokale acties opzetten”, aldus Sebastiaan Huijsmans van Stichting Opkikker.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 maart 2026
‘IJshockey laat je niet meer los’
16 maart 2026
Tweede en derde franchisenemer voor De Dorpsgarage Formule
16 maart 2026
Derde generatie treedt toe bij familiebedrijf Autobedrijf Kooy
16 maart 2026
Vereniging Elektrische Rijders heeft nieuwe voorzitter
16 maart 2026
Groot aandeel Belron en PHE in winstcijfers D’Ieteren
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
Meest bekeken berichten
Recente reacties