Carxpert heeft de formule per 1 juni 2019 uitgebreid met twee nieuwe deelnemers: Autobedrijf Kaja uit Rotterdam en Car Service Krimpenerwaard uit Lekkerkerk.

Grossierlid Aparts Automaterialen heeft Autobedrijf Kaja aangesteld, terwijl grossier Jatech Automaterialen zorgde voor de komst van Car Service Krimpenerwaard. Kaja bestaat ruim dertig jaar. Eigenaar Dick Boogert zegt dat het persoonlijke contact en onderlinge hulp door Aparts en Carxpert-accountmanager Lenneke de Kruif de doorslag gaven om aan te haken. “Ook zijn we klaar voor nieuwe ontwikkelingen op technisch vlak.”

Diagnose

Technische ondersteuning vormde voor Car Service Krimpenerwaard eveneens een belangrijke reden om deel te nemen aan de formule. Het in 2017 door Jasper van der Nagel en Paul van ’t Voort opgerichte bedrijf heeft via Carxpert de beschikking over een breed assortiment diagnoseapparatuur om complexe problemen snel te kunnen oplossen. Ook kunnen wij ons regelmatig laten bijscholen en toch allround blijven.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
12 mei 2026
Vernieuwde website De Hoeve Multipower focust op oplossingen
12 mei 2026
Jim Schouten directeur Innovam
12 mei 2026
Vakantieverkeer zorgt voor meer autoschades
12 mei 2026
Bandenvervangingsmarkt veert op in eerste kwartaal 2026
12 mei 2026
Boekhorst neemt Regio Autoschade Almelo over
12 mei 2026
‘Auto’s waarmee ik een persoonlijke band kweek, gaan nooit weg’
Meest bekeken berichten
Recente reacties