Soms blijkt een zorgvuldige gemaakte keuze in de praktijk toch niet zo uit te pakken als je zou wensen. Dat is in het kort wat er bij Nexus Automotive Nederland, beter bekend als AllParts, is gebeurd. Per 1 april jongstleden werd Wilbert Muilenburg aangesteld als nieuwe directeur, maar nu is zijn vertrek al weer aangekondigd.
“Dit hadden we niet voorzien. Ondanks dat we zeer zorgvuldig naar een opvolger voor Freek Blekxtoon hebben gezocht, blijkt de praktijk ons in te halen. De broodnodige chemie ontbreekt en dan kan je maar beter snel schakelen”, aldus Wido van Beek, voorzitter van de coöperatieve vereniging AllParts Nederland. “Verder valt er weinig aan toe te voegen, alleen dat we de komende periode de tijd nemen om (wederom) zorgvuldig op zoek te gaan naar een nieuwe directeur.”
Ondertussen zal John Gasenbeek als waarnemend directeur opereren, daarbij maximaal ondersteund door CFO Jan Kalisvaart en Wido van Beek.