P.W.G. Bedrijfsveilige Kleding B.V. (PWG) draagt per 1 september 2025 zijn activiteiten over aan de Wiltec Groep. Een groot deel van de bestaande PWG-klanten gaat over naar Wiltec.

“Onze missie is helder: we willen in Nederland en België dé partner zijn die professionals helpt om slimmer te werken én veilig weer thuis te komen,” aldus de directie van Wiltec.

“Met de kennis, ervaring en productexpertise van PWG zetten we een volgende stap. We versterken ons portfolio, vergroten onze specialistische kennis en kunnen klanten nog gerichter voorzien van innovatieve, comfortabele en duurzame beschermingsoplossingen.”

Tot het uiterste

PWG ontwikkelt, produceert en levert sinds 1910 veiligheids- en brandwerende kleding voor professionals in risicovolle beroepen. “We gaan tot het uiterste om iedereen de allerbeste bescherming te bieden,” zeggen Marcel en Angelique Westveer, directie van PWG. “Omdat het leven waardevol is en gekoesterd moet worden, leggen wij de lat steeds hoger. We zijn trots dat Wiltec deze visie deelt en ons merk verder helpt uitbouwen.”

Na de overname blijft PWG als merknaam bestaan. De productiebegeleiding en een deel van het klantenservice- en adviesteam blijven in Goes. Centrale processen zoals logistiek en administratie worden geïntegreerd bij Wiltec in Uden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
26 februari 2026
Hoe bereiken we Gen-Z?
25 februari 2026
Euromaster introduceert online offertetool voor onderhoud
25 februari 2026
PartsPoint Asten nog groter
25 februari 2026
Louwman & Parqui rolt automatische werkplaatsplanning uit bij Toyota en Lexus
25 februari 2026
De Klok Banden nieuwe exclusief distributeur van Dunlop
24 februari 2026
Oliver Kuhnle financieel directeur CarGarantie
Meest bekeken berichten
Recente reacties