Mobilox heeft onlangs de duizendste abonnee voor zijn voorraadmanagementsysteem mogen verwelkomen. Het gaat om E&R Classics, handelaar in oldtimers en klassiekers, in Waalwijk.

“We wisten dat de duizendste ergens in deze week ging vallen, maar het blijft even afwachten wanneer het precies zover is”, vertelt accountmanager Hans Oosterhuis. “Uiteindelijk was het de aanmelding van E&R Classics die de teller op 1000 in totaal zette. Een mooie klant die meer dan 400 oldtimers op voorraad hebben staan.”

“Ze hebben van ons een maand Mobilox cadeau gekregen… maar dat doen we voor elke nieuwe klant die overstapt”, grapt Hans Oosterhuis. “We sturen ze zeker een kleinigheidje, maar we zijn net zo blij met al onze andere klanten en die verdienen onze waardering ook. Onze lage tarieven zien we dan ook als een structureel cadeautje dat alle klanten krijgen.”

Handmatig

Jimmy Tielemans van E&R Classics vertelt: “Tot we in contact kwamen met Mobilox voerden we onze advertenties nog handmatig in op meer dan tien portals. Een tijdrovende klus en bovendien zeer bewerkelijk. Dat is nu verleden tijd. We houden tijd over en bovendien staan onze advertenties nu ook eerder online! Win-win.”

Hans Oosterhuis: “De beste manier om klanten te behouden is door ze tevreden te houden. Daarom zetten we naast voordelige tarieven in op persoonlijke service en zorgen we dat het systeem steeds beter en uitgebreider wordt. Dat trekt veel klanten aan. Daardoor is de groei er in ieder geval nog lang niet uit!” 

Deel dit artikel op​

0 reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
3 februari 2026
Kroon-Oil kondigt samenwerking aan met racetalent Réne Lammers
3 februari 2026
Verkoop tweedehands elektrische auto explodeert
3 februari 2026
8,9 procent meer occasions in januari
3 februari 2026
Alliance Automotive roept Niterra uit tot Supplier of the Year 2025
3 februari 2026
Sabine Romkes directeur marketing en communicatie Profile
3 februari 2026
Contantengrens naar drie mille: verbod op cash?
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on WODC: Inkomsten uit verkeersboetes verkeerd gebruikt: “Tja, de auto heeft niet voor niets de bijnaam “De melkkoe”. En daar komt dan nog bij het idiote beleid…jan 30, 14:58
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33