De tweede plaats als Skoda-dealer van het jaar 2018 was een troostprijs. De Vallei Autogroep uit Veenendaal is namelijk ook nog voor het tweede achtereenvolgende jaar gekozen tot Audi-dealer van het jaar.

Audi wil met de verkiezing de lat voor zijn dealers steeds hoger leggen. Het aantal verkopen is daarbij een criterium. Daarnaast wordt terdege gelet op een verdere kwaliteitsverbetering en klanttevredenheid.

Klanttevredenheid

Salesmanager Remco van Laar: “In 2015 en 2016 waren we trots op onze Audi Excellent Dealer-titel en in 2017 ontvingen we de ultieme bekroning met de onderscheiding Audi Dealer van het Jaar. We hebben besloten om dat hoge kwaliteitsniveau vast te houden, niet voor onszelf, maar voor onze klanten, want daar doen we het voor. Juist daarom zijn we zo blij met deze prijs: we zijn niet alleen aan de top gekomen, maar we laten onze klanten ook zien dat we in staat zijn om jaar in jaar uit optimaal te presteren. En we beloven dat we daar iedere dag weer werk van zullen maken. Op naar de hattrick!”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
29 mei 2026
Gekentekende voertuigen toch niet in opkopersregister
29 mei 2026
Arie Bast (58) overleden
29 mei 2026
Bosch breidt uit met onderdelen voor stuur- en ophangingssystemen
29 mei 2026
Eerlijkheid duurt het langst
28 mei 2026
Stellantis breidt samenwerking met TotalEnergies uit
28 mei 2026
CarProf sluit zich aan bij Alliantie Stop Verkeersongevallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties