Carglass gaat vanaf komende herfst in vijf vestigingen klanten met uitgebreidere autoschades doorverwijzen naar ASN. Het betreft een pilot van een half jaar.

asn-breda-_x1000De specialist in ruitschadeherstel startte begin 2016 met reparatieservice voor kleine autoschades, zoals putten, deukjes en krasjes. Sindsdien wordt de autoruitketen ook benaderd door automobilisten met andere typen autoschades. Daar is de glasformule echter niet op ingericht, reden om een doorverwijzing te willen regelen – in dit geval op proef met ASN.

Visie

Carglass kiest voor ASN vanwege de expertise op het gebied van schadeherstel en omdat beide bedrijven dezelfde visie hebben als het gaat om klanttevredenheid, kwaliteit en veiligheid. De vijf vestigingen die op proef gaan doorverwijzen zitten in de regio’s Breda, Rotterdam, Den Haag, Amsterdam en Noord-Holland.

Partner

Bas Creemers, directeur Carglass: “Sommige typen autoschades passen niet bij onze reparatieservice en kunnen wij niet zelf oplossen. Om deze klanten toch te kunnen helpen, zijn we op zoek gegaan naar een goede partner.” Peter Hubregtse, directeur ASN Autoschade: “Wij zoeken graag samenwerking met partners die de markt op een innovatieve manier benaderen.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties