ASN Groep heeft voor al haar ruim 75 vestigingen in Nederland de Focwa Standaard ontvangen. De audit werd uitgevoerd door Dekra. Hierdoor voldoen alle vestigingen van de keten aan de hoogste Focwa-norm: ‘Totaal Herstel categorie 2’.

Mark Dijkstra, operationeel directeur ASN Groep spreekt van “een bevestiging voor de professionalisering en hoge kwaliteit die we nastreven.” Volgens Dijkstra is ASN er de afgelopen jaren in geslaagd de schadekosten voor zijn klanten verder te reduceren en tegelijkertijd de klanttevredenheid te verhogen. naar gemiddeld 8,9. “De belangstelling om zich bij ons aan te sluiten is groeiend.”

Voor 1 mei

Autoschadebedrijven die lid zijn van Focwa moeten hun certificaat halen voor 1 mei 2017. De standaard beoogt niet alleen kennis en kunde in de branche op peil te houden, maar ook de concurrentiepositie van de gecertificeerde leden te verbeteren.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
19 maart 2026
Aftermarket Academy focust op begrip van automotive aftermarket
19 maart 2026
PPG versterkt marktpositie met overname van EMM
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
18 maart 2026
Kia en TotalEnergies samenwerking krijgt een vervolg
Meest bekeken berichten
Recente reacties