De Mobility Group Haaker, met vestigingen in Amsterdam en Heemstede, heeft zich aangesloten bij de Autoschade Herstel Groep.

De Mobility Group Haaker is ontstaan uit het 32 jaar geleden gestarte dealerbedrijf Auto Halen in Amsterdam. Begonnen als dealer in Lancia werd na twintig jaar uitgebreid met dealerschappen van Jeep en Fiat, alsmede schadeherstel, verhuur en lease.

Sinds 2017 is de naam gewijzigd in Mobility Group Haaker, met dealerschappen voor Jeep, Alfa Romeo, Fiat en Abarth. Mobility Group Haaker is tevens erkend servicepunt voor Lancia, Chrysler en Dodge.

Tweede vestiging Amsterdam

Guus van Dreven, algemeen directeur van de Autoschade Herstel Groep over de toetreding van de Mobility Group Haaker: “Met de aansluiting van Autoschade Herstel Mobility Group Haaker sluiten wij een tweede vestiging in de regio Amsterdam aan. Een bedrijf dat de behoeften van de markt kent en daarop reageert door passende concepten aan te bieden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
6 januari 2026
Immigrant tussen de ‘digital natives’
Meest bekeken berichten
Recente reacties