De Mobility Group Haaker, met vestigingen in Amsterdam en Heemstede, heeft zich aangesloten bij de Autoschade Herstel Groep.

De Mobility Group Haaker is ontstaan uit het 32 jaar geleden gestarte dealerbedrijf Auto Halen in Amsterdam. Begonnen als dealer in Lancia werd na twintig jaar uitgebreid met dealerschappen van Jeep en Fiat, alsmede schadeherstel, verhuur en lease.

Sinds 2017 is de naam gewijzigd in Mobility Group Haaker, met dealerschappen voor Jeep, Alfa Romeo, Fiat en Abarth. Mobility Group Haaker is tevens erkend servicepunt voor Lancia, Chrysler en Dodge.

Tweede vestiging Amsterdam

Guus van Dreven, algemeen directeur van de Autoschade Herstel Groep over de toetreding van de Mobility Group Haaker: “Met de aansluiting van Autoschade Herstel Mobility Group Haaker sluiten wij een tweede vestiging in de regio Amsterdam aan. Een bedrijf dat de behoeften van de markt kent en daarop reageert door passende concepten aan te bieden.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
5 november 2025
Stijging autokilometers te danken aan groei wagenpark
5 november 2025
De volgende stap in Bosch Remote Diagnostics
4 november 2025
2,2 procent meer occasions verkocht
4 november 2025
Bosch vernieuwt online trainingsprogramma
4 november 2025
Campus VTS: een nieuwe stap vooruit voor garages
Meest bekeken berichten
Recente reacties