De Van Mossel Automotive Groep laat weten de activiteiten van Laurens Autoschade en Autoverhuur Rijnmond te hebben overgenomen van Rogam.

laurens-autoschadeDe overnames vloeien voort uit het besluit van Rogam om de personenautodivisie af te stoten. Mercedes-Benz-dealer Rogam wil zich alleen nog richten op de bedrijfswagenmarkt.

Niets verandert

De bedrijven, beide gevestigd in Bergschenhoek, gaan verder onder de huidige naam. Ook het management wordt niet gewisseld. Al het personeel blijft werkzaam in dezelfde vestiging.

Schadeherstelnetwerk

Laurens Autoschade wordt onderdeel van de Van Mossel Autoschade Groep. Deze groep bestaat daarmee uit negentien schadeherstelbedrijven. Autoverhuur Rijnmond wordt onderdeel van de leasetak van Van Mossel, de International Car Lease Holding.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
23 april 2026
Autoverkopen Europa 2026: EV groeit, hybride blijft dominant
23 april 2026
Van Mossel neemt schadebedrijf Spuigroep Tilburg over
23 april 2026
Telefoongebruik in verkeer blijft hardnekkig probleem
22 april 2026
Omzet AkzoNobel daalt, winstgevendheid stijgt in Q1 2026
22 april 2026
Werkplaatsconcept
21 april 2026
Omzet GPC stijgt 6,8 procent in Q1 2026
Meest bekeken berichten
Recente reacties