De Van Mossel Automotive Groep laat weten de activiteiten van Laurens Autoschade en Autoverhuur Rijnmond te hebben overgenomen van Rogam.

laurens-autoschadeDe overnames vloeien voort uit het besluit van Rogam om de personenautodivisie af te stoten. Mercedes-Benz-dealer Rogam wil zich alleen nog richten op de bedrijfswagenmarkt.

Niets verandert

De bedrijven, beide gevestigd in Bergschenhoek, gaan verder onder de huidige naam. Ook het management wordt niet gewisseld. Al het personeel blijft werkzaam in dezelfde vestiging.

Schadeherstelnetwerk

Laurens Autoschade wordt onderdeel van de Van Mossel Autoschade Groep. Deze groep bestaat daarmee uit negentien schadeherstelbedrijven. Autoverhuur Rijnmond wordt onderdeel van de leasetak van Van Mossel, de International Car Lease Holding.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
20 maart 2026
BOVAG start verkiezing onafhankelijk autobedrijf 2026
20 maart 2026
Arval ziet bedrijven werk maken van elektrificatie
20 maart 2026
Afschrijving op E-divisie duwt ZF in het rood
20 maart 2026
Monteurs werven met gereedschap
19 maart 2026
1 op 3 rijdt ’s zomers door op winterbanden
19 maart 2026
Fastned: 47 procent meer omzet uit laden in 2025
Meest bekeken berichten
Recente reacties