Met een polis die gebaseerd is op de bestaande autoverzekering die Bovemij voor Van Mossel afgeeft, introduceert de AutoTech Alliantie in april een nieuwe aanpak voor het herstel van hightech premium voertuigen. In een pilot in samenwerking met Ford Nederland, Bovemij en Van Mossel Autoschade, voorziet de nieuwe verzekeringspolis erin dat een auto met schade wordt hersteld door een Autotech geaccrediteerd schadeherstelbedrijf.

De pilot start met een Veilig Herstel-polis voor de volledig elektrische Mustang Mach-E. Inzet van de pilot is dat de polis later ook beschikbaar komt voor hightech voertuigen van andere merken. De polis kan worden afgegeven aan alle klanten, zowel particulieren als wagenparkbeheerders.

Merkerkenning

Namens de AutoTech Alliantie legt Saskia Booy uit dat de polis verder gaat dan de bestaande Ford-merkerkenning. “Bepaalde onderwerpen worden in de merkerkenning van Ford nu nog niet genoemd, zoals elektrificatie, ADAS, allerlei nieuwe technieken. In dit project hebben we met Ford puur naar de auto zelf gekeken, de technieken die erin zitten en wat ervoor nodig is om die veilig te kunnen herstellen, op het gebied van kennis en equipment, maar ook op het gebied van gedrag en processen.”

Netwerk

Saskia Booy weerspreekt de gedachte dat deelnemende schadeherstelbedrijven met de polis de markt willen afschermen. “Iedere door Autotech goedgekeurde, hightech werkplaats kan in het netwerk worden opgenomen. We zijn gestart met Van Mossel Autoschade met het doel dit uit te breiden naar andere vestigingen, die aantoonbaar beschikken over de benodigde opleidingen, inrichting en procedures om de betreffende auto veilig te kunnen herstellen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 januari 2026
AkzoNobel breidt samenwerking met McLaren uit
14 januari 2026
Noodkreet Clepa om beleidssteun voor herstructurering
14 januari 2026
Bart Holtrop neemt A.A.S. Autoschade Van Kalsbeek over
14 januari 2026
Ayvens lanceert podcast over emissievrije mobiliteit
13 januari 2026
Emissiecredits laadpalen: start-up Voltico ziet ruimte voor vereenvoudiging
13 januari 2026
Geotab: Degradatie EV-batterij 2,3 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties