Toyota-, Suzuki- en Lexus-dealer Mengelers, met vijf vestigingen in Limburg (Maastricht, Sittard, Roermond, Heerlen en Venlo), gaat een samenwerking aan met ABS Autoherstel Beckers & Mulder, schadeherstelbedrijf met vestigingen in Landgraaf en Kerkrade.

“Door de expertise van ABS Autoherstel kunnen wij nu ook andere merken volgens fabrieksspecificaties herstellen”, aldus Brian Italiaander, algemeen directeur Mengelers Groep.

Merkerkenning

Ook Robert Beckers, directeur ABS Autoherstel Beckers & Mulder en Beckers en Bartels, ziet veel potentie in de nieuwe samenwerking. “Wij kunnen hierdoor extra specialisme en merkerkenning op het gebied van autoherstel voor Toyota, Suzuki en Lexus weer aan het ABS-netwerk toevoegen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
10 december 2025
‘Innovatie door AI is voor iedereen’
10 december 2025
Claro neemt One2Wash over
10 december 2025
Century-Velodroom opent Experience Center in Groningen
10 december 2025
Bart Janssen directeur a.i. Friesland Lease
10 december 2025
Nieuwe samenwerking tilt schadeherstel in Friesland naar hoger niveau
9 december 2025
Renault gaat elektrische Fords bouwen
Meest bekeken berichten
Recente reacties