Auto Graveland uit Putten sluit zich per 1 april aan bij garageformule Carxpert, via Groupauto-grossier A28 Autotechniek uit Nijkerk.

Oprichter Johan Graveland begon in 1991 aan huis een autobedrijf en verhuisde in 2000 naar het huidige pand. Naast de eigenaar zijn er drie medewerkers in vaste dienst. De werkplaats is voorzien van vijf hefbruggen. Als redenen voor de toetreding noemt Graveland onder meer de ondersteuning bij marketing, social media en nieuwsbrieven. “Wij maakten al gebruik van WESP voor onze werkplaatsanalyse. Nu wij lid zijn van Carxpert is dit voor ons financieel nog aantrekkelijker geworden.”

Werkplaatsformule

Met de jongste toetreder komt Carxpert in ons land op 118 deelnemers. Binnenkort volgen nog twee garagebedrijven, kondigt Groupauto aan. Er zijn in Europa 6370 universele autobedrijven aangesloten bij deze werkplaatsformule. Van oudsher zijn techniek en marketing, ‘exact de gebieden waar een autobedrijf geld verdient’, de pijlers onder het concept.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
3 juni 2026
Arie van den Ban, oprichter Van den Ban Autobanden, overleden
3 juni 2026
Nippon Paint ziet af van overname AkzoNobel
3 juni 2026
ABS Den Elzen neemt drie vestigingen Martin Koordes over
Meest bekeken berichten
Recente reacties