Auto Meijer uit Burgum sluit zich per 1 april aan bij garageformule CarXpert. Grossier Ype Kramer uit Leeuwarden heeft het autobedrijf aangebracht als nieuw lid.

Eigenaar Freerk Meijer: “Ype Kramer is al jarenlang onze leverancier en een goede relatie die levert tegen de juiste condities. Wij hebben natuurlijk meer formules bekeken. Voor ons gaven de marketing en technische ondersteuning, de aankleding van ons pand en de bekendheid en betrouwbaarheid van CarXpert de doorslag. Bovendien het vertrouwen om meer klanten te krijgen en klaar te zijn voor de toekomst.”

Wachtlijst

Volgens Freek Blekxtoon, directeur bij Group Auto, is de interesse voor CarXpert erg groot. Blekxtoon: “Wij hebben fors ingezet op groei. Dat blijkt goed aan te slaan. Later dit jaar organiseren wij ook weer een techniekcongres, waar we alles beschikbaar hebben waarmee we de universelen kunnen ondersteunen. Internationaal groeit het netwerk ook snel. Met ons recent gelanceerde platform Compasso verwachten wij snel nog meer formuledeelnemers te kunnen aanstellen.” Op dit moment telt CarXpert in Nederland ruim 130 deelnemers. Doel is door te groeien naar meer dan 250.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
Meest bekeken berichten
Recente reacties