Vijftien universele autobedrijven hebben dit jaar tot nu toe de formule Requal Erkend Reparateur van Doyen omarmd. De grossiersorganisatie hoopt 2018 af te sluiten met minimaal twintig nieuwkomers.

requal-leenfietsDrie recente toetreders zijn PeterPaul Keulers van Autoservice Keulers-Broens (Schinnen), Boy Willems van Auto Willems (Geleen) en Matthijs Vos van Vos Autotechniek (Goor). De panden zijn aangekleed in de huisstijl, klanten kunnen gebruikmaken van de eerder dit jaar  geïntroduceerde Requal-leenfiets. Door er een originele foto van op Facebook te plaatsen, valt bovendien een exemplaar te winnen. Er rijden inmiddels circa zestig leenfietsen rond, verspreid over de aangesloten garages.

Contacten

De komende twee maanden zal waarschijnlijk nog een vijftal andere garagebedrijven worden aangesloten, zegt communicatiecoördinator Maureen de Backer. “De contacten verkeren in een vergevorderd  stadium.” Worden ook dat inderdaad contracten, dan zou het concept in ons land het jaar eindigen met in totaal zo’n veertig deelnemers.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
18 november 2025
Fusie AkzoNobel en Axalta in de maak
18 november 2025
‘Desinformatie schaadt vertrouwen in EV’
18 november 2025
‘De Buggy verveelt nooit’
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
Meest bekeken berichten
Recente reacties