Na jaren het gezicht te zijn geweest van de franchiseformule Vakgarage geeft Christien den Uil per 1 april 2020 het stokje over aan Edgar Brauckmann.

Den Uil trad op 1 januari 2009 in dienst bij Vakgarage in de functie van voorzitter, waar later de functie van directeur bij kwam. In de afgelopen twaalf jaar is Vakgarage uitgegroeid tot één van de meest succesvolle garageformules van Nederland. Vakgarage is tot op heden onafhankelijk en financieel gezond. Voor Den Uil werd het daarom tijd om andere uitdagingen en doelen na te streven. Zij zal tijdens de komende jaarvergadering officieel afscheid nemen.

Ad interim

Per 1 april neemt Edgar Brauckmann (voormalig bestuurslid van Stichting Vakgarage en voormalig eigenaar van Vakgarage Brauckmann) de functie van directeur ad interim over. Vishal Durgaram, sinds september 2012 in dienst bij Vakgarage en sinds februari 2017 voorzitter van de stichting, zal samen met Edgar Brauckmann het dagelijks bestuur vormen.

Deel dit artikel op​

0 reacties

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 juli 2025
Prijs occasion stijgt zes maanden op rij
8 juli 2025
Elektriciteitsverbruik wegverkeer in vijf jaar vervijfvoudigd
8 juli 2025
Serenco breidt assortiment Powerhand uit
8 juli 2025
Steeds minder nieuwe daklozen
7 juli 2025
IBIS Istanboel was een “IBIS-klassieker”
7 juli 2025
Uitdagingen leiden tot kansen
Meest bekeken berichten
Recente reacties