Bij Bandenprof Velko Noord-Scharwoude, op het bedrijventerrein De Mossel, verrijst momenteel een nieuw bandenhotel voor de opslag van zomer- en winterbandensets. De eerste paal ging afgelopen week de grond in.

Bandenprof Velko belooft dat de banden er onder de beste condities worden opgeslagen. “Bij Bandenprof liggen ze lekker droog en donker, verticaal in een rek voor een langere levensduur en zijn ze ook nog eens verzekerd tegen brand en diefstal. Voordat ze een plekje krijgen worden de banden gereinigd, gecontroleerd op beschadigingen en restprofiel en op de juiste spanning gebracht”, aldus het bandenservicebedrijf.

December

Het nieuwe pand voor Bandenprof Velko komt achter de bestaande garage, wordt 6 meter hoog, heeft een oppervlakte van 220 vierkante meter en biedt daarmee ruimte aan meer dan 8000 banden. De nieuwe opslagruimte moet begin december klaar zijn voor gebruik.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 juli 2025
ADPA en GVA winnen zaak tegen BMW
11 juli 2025
Prijs voor beperken waterstofverliezen
11 juli 2025
Autowasdag levert 60.721 euro op voor Prinses Máxima Centrum
11 juli 2025
20 procent meer auto’s gestolen
11 juli 2025
Duurzaamheid: voorkomen beter dan genezen
10 juli 2025
ACtronics breidt revisie-aanbod uit
Meest bekeken berichten
Recente reacties