Fource opent maandag een nieuw pand in Breda. Begin april begonnen de bouwwerkzaamheden en nu, 7 maanden later, volgt de officiële opening. Door corona zal deze bescheiden zijn.

Deze vestiging, welke komt te staan op het industrieterrein van Minervum, zal de locaties aan de Konijnenberg en de Fatimastraat dit jaar vervangen. “Met dit grote pand tonen wij opnieuw dat we partner voor nu én in de toekomst zijn en zetten wij ons bedrijf in Breda volledig op de kaart. Ik ben enorm trots op iedereen die de afgelopen maanden hard heeft gewerkt om ons nieuwe pand te realiseren”, vertelt Antwan van Esch, commercieel manager.

Het pand heeft een magazijnoppervlakte van 10,000 m2 en Fource heeft het voorraad uitgebreid tot 40.000 referenties automaterialen en vloeistoffen en 8.500 referenties banden. “We kunnen stellen dat het een prachtig en modern gebouw is geworden, waarmee we onze klanten voorzien van de beste dienstverlening”, zegt Joris van den Heuvel, operationeel manager van de regio.

De opening van dit pand zorgt ook voor een unicum binnen Fource: het is namelijk het allereerste pand waarbij de gezamenlijke zichtbaarheid van LKQ en Fource samenkomt op de voorgevel.  

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2026
Sidem op weg naar 50 procent minder CO2 in 2030
8 april 2026
Nederlandse Honda-dealers scoren in Europese Yūshū-awards
8 april 2026
Ayvens Carmarket komt met SoH-certificaat voor tweedehands EV
8 april 2026
Transactiemonitor moet misbruik laadpas voorkomen
8 april 2026
LKQ neemt Gamo over
8 april 2026
ANWB: Acht autostoeltjes falen in botsproef
Meest bekeken berichten
Recente reacties