Swieringa Automaterialen nam in mei 2017 de vestigingen Heerenveen en Sneek over van Automaterialen Jan de Vos, beiden onderdeel van het Group Auto-netwerk. Driekwart jaar later heeft Erik Swieringa besloten om voor alle vestigingen te kiezen voor het API-lidmaatschap.

Deze stap betekent ook dat Swieringa actief verder gaat met het garageconcept Requal Erkend Reparateur, dat medio vorig jaar een nieuwe invulling kreeg. Inmiddels maken ruim dertig garages deel uit van deze nieuwe variant. “Uiteraard zijn we trots dat Erik met zijn prachtige bedrijf de keuze gemaakt heeft voor ons team, onze concepten en onderneming”, aldus Kees Willemsen, sales- & marketingmanager Doyen Auto Nederland.

Uitbouwen

Swieringa toont zich tevreden én optimistisch: “Onze naam staat voor klantenservice, kwaliteit en betrouwbaarheid. We zijn er zeker van dat we ons succesvolle concept in Gorredijk (foto) kunnen uitbouwen in Sneek en Heerenveen.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
17 december 2025
Speciaalgereedschap voor reparatie elektromotoren
17 december 2025
Acea noemt Automotive Package “eerste stap”
17 december 2025
Service aan accupakket
16 december 2025
Europese Commissie herziet CO2-emissienormen
16 december 2025
Patrick Olgers beoogd voorzitter BOVAG Autodealers
16 december 2025
Laden zonder roaming-kosten
Meest bekeken berichten
Recente reacties