Carxpert heeft de formule per 1 juni 2019 uitgebreid met twee nieuwe deelnemers: Autobedrijf Kaja uit Rotterdam en Car Service Krimpenerwaard uit Lekkerkerk.

Grossierlid Aparts Automaterialen heeft Autobedrijf Kaja aangesteld, terwijl grossier Jatech Automaterialen zorgde voor de komst van Car Service Krimpenerwaard. Kaja bestaat ruim dertig jaar. Eigenaar Dick Boogert zegt dat het persoonlijke contact en onderlinge hulp door Aparts en Carxpert-accountmanager Lenneke de Kruif de doorslag gaven om aan te haken. “Ook zijn we klaar voor nieuwe ontwikkelingen op technisch vlak.”

Diagnose

Technische ondersteuning vormde voor Car Service Krimpenerwaard eveneens een belangrijke reden om deel te nemen aan de formule. Het in 2017 door Jasper van der Nagel en Paul van ’t Voort opgerichte bedrijf heeft via Carxpert de beschikking over een breed assortiment diagnoseapparatuur om complexe problemen snel te kunnen oplossen. Ook kunnen wij ons regelmatig laten bijscholen en toch allround blijven.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties