Carxpert heeft de formule per 1 juni 2019 uitgebreid met twee nieuwe deelnemers: Autobedrijf Kaja uit Rotterdam en Car Service Krimpenerwaard uit Lekkerkerk.

Grossierlid Aparts Automaterialen heeft Autobedrijf Kaja aangesteld, terwijl grossier Jatech Automaterialen zorgde voor de komst van Car Service Krimpenerwaard. Kaja bestaat ruim dertig jaar. Eigenaar Dick Boogert zegt dat het persoonlijke contact en onderlinge hulp door Aparts en Carxpert-accountmanager Lenneke de Kruif de doorslag gaven om aan te haken. “Ook zijn we klaar voor nieuwe ontwikkelingen op technisch vlak.”

Diagnose

Technische ondersteuning vormde voor Car Service Krimpenerwaard eveneens een belangrijke reden om deel te nemen aan de formule. Het in 2017 door Jasper van der Nagel en Paul van ’t Voort opgerichte bedrijf heeft via Carxpert de beschikking over een breed assortiment diagnoseapparatuur om complexe problemen snel te kunnen oplossen. Ook kunnen wij ons regelmatig laten bijscholen en toch allround blijven.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
20 februari 2026
Iets meer omzet LKQ, winst gehalveerd
20 februari 2026
Optrekken leeftijd youngtimer desastreus
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
Meest bekeken berichten
Recente reacties