Carxpert heeft de formule per 1 juni 2019 uitgebreid met twee nieuwe deelnemers: Autobedrijf Kaja uit Rotterdam en Car Service Krimpenerwaard uit Lekkerkerk.

Grossierlid Aparts Automaterialen heeft Autobedrijf Kaja aangesteld, terwijl grossier Jatech Automaterialen zorgde voor de komst van Car Service Krimpenerwaard. Kaja bestaat ruim dertig jaar. Eigenaar Dick Boogert zegt dat het persoonlijke contact en onderlinge hulp door Aparts en Carxpert-accountmanager Lenneke de Kruif de doorslag gaven om aan te haken. “Ook zijn we klaar voor nieuwe ontwikkelingen op technisch vlak.”

Diagnose

Technische ondersteuning vormde voor Car Service Krimpenerwaard eveneens een belangrijke reden om deel te nemen aan de formule. Het in 2017 door Jasper van der Nagel en Paul van ’t Voort opgerichte bedrijf heeft via Carxpert de beschikking over een breed assortiment diagnoseapparatuur om complexe problemen snel te kunnen oplossen. Ook kunnen wij ons regelmatig laten bijscholen en toch allround blijven.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
20 november 2025
Kabinet
20 november 2025
Stijgende naamsbekendheid door AutoFirst
19 november 2025
Indoor navigatie voor Hyundai
19 november 2025
Schadegarant op de bres voor gebruikte delen
Meest bekeken berichten
Recente reacties