Belangenorganisatie VASS heeft een samenwerkingsovereenkomst gesloten met opleider GMTO. Hiermee zijn alle GMTO-diensten, waaronder training en technische ondersteuning, voor VASS-leden beschikbaar.

Mirjam van der Rijt, initiatiefneemster van VASS, benadrukt het belang van het opdoen van technische kennis en die op peil houden: “Onze branche staat voor veel uitdagingen, je blijven ontwikkelen is noodzakelijk. Zowel ondernemers als technici moeten goed getraind zijn en hun kennis op peil blijven houden. De branche veranderd snel en dat is niet altijd bij te benen. Wij zijn blij dat we GMTO als kennispartner voor onze leden aan ons hebben weten te binden om ons daarbij te ontzorgen en te ondersteunen. Net als VASS staan zij ook voor transparantie, kennis en kwaliteit.”

Kennispartner

De samenwerking gaat verder dan opleiden alleen. GMTO-directeur John Philips: “Wij bieden al onze diensten aan VASS-leden, van trainingen tot technische ondersteuning van onze helpdesk. Wij willen autobedrijven ontzorgen en hun kennis vergroten, als kennispartner, zodat zij die kennis dichtbij hebben.”

De samenwerking start met een serie Pass-thru workshops voor VASS-leden. Aansluitend zal het complete GMTO-opleidingsprogramma voor VASS-leden beschikbaar zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 februari 2026
LKQ neemt Automaterialen Rijpma over – breidt distributienetwerk verder uit
19 februari 2026
Kleine autoschade? Veel automobilisten melden niets uit angst voor hogere premie
19 februari 2026
DTC lanceert all-in platform voor Duitse auto-import
19 februari 2026
DKV Mobility benoemt René van Damme tot Teammanager Field Sales Benelux
19 februari 2026
Parkeerschade zonder dader explodeert – automobilist betaalt de rekening
19 februari 2026
Top drie landelijke Skills Heroes-wedstrijden bekend
Meest bekeken berichten
Recente reacties