Als Mercedes het koudemiddel R134a blijft gebruiken in zijn nieuwe auto's dan dreigt een Europese boycot. Dat heeft de Europese Commissie duidelijk gemaakt. Bovendien oordeelt de EC dat Frankrijk in zijn recht staat in het weren van nieuwe Mercedes-modellen (A- en B-klasse en SL) met het koudemiddel R134a.

Nederland telt sinds begin juli 2013 meer dan 10.000 elektrische voertuigen. Dat blijkt uit cijfers van de Rijksdienst voor het Wegverkeer.

Dometic-Waeco, fabrikant en distributeur van aircoservice-apparatuur uit Etten-Leur, start een servicenetwerk van aircospecialisten voor R1234yf-installaties. De bedoeling is dat de aircopartner kennis en service-apparatuur inkoopt. Waeco wil hiermee inspelen op

De Nederlandse automobilist schenkt amper aandacht aan de staat van zijn banden. Uit een herhaald onderzoek van vereniging Vaco, de bedrijfstakorganisatie voor de banden- en wielenbranche, blijkt dat de staat

Laatste nieuws
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
19 augustus 2025
Meestal rijdt de man naar vakantiebestemming
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
15 augustus 2025
Conti’s voor zelfrijdende voertuigen
15 augustus 2025
Hogere omzet, lagere winst Hankook
Meest bekeken berichten
Recente reacties