De schadebedrijven CAS en GEA in Emmen gaan op 1 januari 2014 samen verder onder de naam AAS CAS - GEA Emmen. Alle activiteiten zullen worden samengebracht in het pand aan de Jacob Le Mairestraat 275.

Ondanks het 'zomerse' winterweer zijn de bandenverkopen in november redelijk positief geweest. Er werden een miljoen banden verkocht in november, ruim 15 procent meer banden dan in november vorig jaar.

Als ik dit schrijf zitten we kort voor de jaarwisseling en maken we ons, hopelijk, op voor een succesvol 2014. De dynamiek zal aankomend jaar waarschijnlijk net zo groot zijn

In het lijstjesseizoen is het nieuwsoverzicht min of meer een vanzelfsprekendheid. Opvallend in de lijst met best gelezen nieuwsartikelen in 2013 is de mate waarin het merk Mercedes voorkomt. Ook

Laatste nieuws
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
2 april 2026
RDW blikt tevreden terug op 2025
2 april 2026
Fixico One: vlootbeheer via één digitaal platform
2 april 2026
Occasionmarkt maart 2026 stabiel, B2C blijft grootste kanaal
2 april 2026
Geotab introduceert Hyundai-data zonder hardware
Meest bekeken berichten
Recente reacties