De 23-jarige Berry Kooijman, werkzaam bij Autoschade Herstel Verweij in Den Haag, heeft de Nederlandse finale van de R-M Best Painter Contest 2016 gewonnen. Hij vertegenwoordigt ons land tijdens de internationale finale (27 t/m 30 september) in Frankrijk.
Stichting Duurzaam repareren heeft de genomineerden voor de Dave Bebelaar Award 2016 bekend gemaakt. Op 23 juni kiezen de deelnemers aan de Summer BBQ, de jaarlijkse netwerkbijeenkomst van de stichting,
Autoschade V.E.S. in het Noord-Limburgse Heijen heeft zich aangesloten bij Autowereld Topselect, dat zich richt op samenwerking tussen onafhankelijke auto(schade)bedrijven. De organisatie omvat nu zeven leden.
Het Europees Octrooibureau (EOB) heeft de European Inventor Award 2016 in de categorie Lifetime Achievement uitgereikt aan de Nederlander Anton van Zanten, uitvinder van het Elektronisch Stabilisatie Programma (ESP).
Mobiliteitsplatform Radiuz is overgenomen door Autobinck. Hiermee rijgt het Haagse concern weer een kraal aan zijn ketting van nieuwe mobiliteit. Het is al weer de vierde grote investering in een
Een onafhankelijk vakblad dat gemaakt wordt door specialisten pur sang met tientallen jaren ervaring.
Heeft u interessant nieuws voor onze redactie?
Stuur uw bericht dan hier in: