De Tsjechische hefbruggenfabrikant AMI betreedt via CBX Nederland de Nederlandse markt. De importeur uit Geldermalsen levert het merk als tweede lijn, naast de producten van het Italiaanse Apac.

Van 43,8 procent van het aantal kentekens dat voor onderhoud in de werkplaats komt, wordt zowel het oliefilter als de olie gewisseld. Bij 34 procent van de werkzaamheden gaat het

Jaap Timmer had niet alleen een fantastische persoonlijkheid, zijn Koninklijke onderscheiding en zijn recente vijfde plek op de ranglijst van meest invloedrijke personen in de Nederlandse autobranche. Hij had twee

In een onderzoek over 2017 van J.D. Power komen Lexus en Porsche als meest betrouwbare auto's naar voren. Langetermijnkwaliteit is echter niet exclusief voor luxemerken, zo stelt het onderzoeksbureau.

Geen enkele zomerband scoort 'zeer goed' in de zomerbandentest die ADAC (de Duitse ANWB) onlangs heeft gehouden. De Yokohama Geolandar SUV komt als 'extreem zwak' uit de bus.

Laatste nieuws
19 augustus 2025
Drie finalisten BOVAG Autobedrijf van het Jaar
19 augustus 2025
De Dorpsgarage start podcast
19 augustus 2025
Al 450.000 meldingen ANWB Alarmcentrale
19 augustus 2025
Meestal rijdt de man naar vakantiebestemming
18 augustus 2025
Mijlpaal: 10 miljoen auto’s in Nederlands wagenpark
18 augustus 2025
VZR hekelt bijtellingsplan voor werkgevers
Meest bekeken berichten
Recente reacties