De Tsjechische hefbruggenfabrikant AMI betreedt via CBX Nederland de Nederlandse markt. De importeur uit Geldermalsen levert het merk als tweede lijn, naast de producten van het Italiaanse Apac.

Van 43,8 procent van het aantal kentekens dat voor onderhoud in de werkplaats komt, wordt zowel het oliefilter als de olie gewisseld. Bij 34 procent van de werkzaamheden gaat het

Jaap Timmer had niet alleen een fantastische persoonlijkheid, zijn Koninklijke onderscheiding en zijn recente vijfde plek op de ranglijst van meest invloedrijke personen in de Nederlandse autobranche. Hij had twee

In een onderzoek over 2017 van J.D. Power komen Lexus en Porsche als meest betrouwbare auto's naar voren. Langetermijnkwaliteit is echter niet exclusief voor luxemerken, zo stelt het onderzoeksbureau.

Geen enkele zomerband scoort 'zeer goed' in de zomerbandentest die ADAC (de Duitse ANWB) onlangs heeft gehouden. De Yokohama Geolandar SUV komt als 'extreem zwak' uit de bus.

Laatste nieuws
2 april 2026
LKQ neemt ACtronics over
2 april 2026
VDS Automotive benoemt Erik Henstra tot interim-CEO
2 april 2026
RDW blikt tevreden terug op 2025
2 april 2026
Fixico One: vlootbeheer via één digitaal platform
2 april 2026
Occasionmarkt maart 2026 stabiel, B2C blijft grootste kanaal
2 april 2026
Geotab introduceert Hyundai-data zonder hardware
Meest bekeken berichten
Recente reacties