Turbo Direct uit Almere is aangesteld als distributeur voor Nederland van IHI turbochargers. Het merk heeft een kleiner marktaandeel dan grotere broers Honeywell Garrett, Borg Warner en Mitsubishi maar zit als eerste montage op diverse merken personenwagens.
Richard Snijders, algemeen directeur Volvo Car Nederland, volgt per direct Jari Kohonen op als vice-president in de APEC-regio (Asia-Pacific Economic Cooperation). Bij de importeur neemt financieel directeur Jaap Verkerk tijdelijk
Auto1 Group, de in Berlijn zetelende online marktplaats voor occasions, krijgt een stevige financiële injectie van het Japanse Softbank Vision Fund: 460 miljoen euro c.q. 561 miljoen dollar.
Op basis van eigen duurzaamheidsonderzoek gaat Leaseplan wereldwijd proberen wagenparkbeheerders te stimuleren om te kiezen voor auto’s met zo laag mogelijke emissies.
Met de vorming van een nieuwe Duitse regering wordt ook duidelijk hoe de politiek bij onze oosterburen verder wil met de automobielindustrie en het milieu.
Jan Harm Metting on Landelijke staking donderdag en vrijdag: “Je zal maar bij voorbeeld een garagebedrijf exploiteren met een 6 tal medewerkers die allemaal een verschillende wens hebben. Wie…” mrt 26, 16:58
Autoservice de stollenberg on Pand Excluparts bij brand verwoest: “De ochtend na de brand even wezen kijken naar de totale verwoesting en met wat van de medewerkers gesproken ,…” mrt 19, 15:39
mike masselink on Ruud Goettsch overleden: “…….. Heel veel sterkte toegewenst aan de familie met dit grote verlies, veel te jong…. ik kende Ruud uit zijn…” mrt 14, 16:10