Vakgarage gaat de techniek en het platform van iGarage als basis gebruiken voor hun eigen app, het Vakgarage Autopaspoort. Vakgarage en iGarage hebben daartoe een meerjarige overeenkomst getekend.
Een geïrriteerde Elon Musk heeft Tesla 2 miljard dollar aan beurswaarde gekost. Musk raakte geïrriteerd naar aanleiding van vragen van journalisten over het recordverlies dat Tesla heeft geboekt in het
Focwa en Bovag hebben overeenstemming bereikt over een gezamenlijke kwaliteitsnorm voor de schadeherstelbranche. Daarmee komt een einde aan de situatie waarin beide brancheorganisaties ieder hun eigen kwaliteitsstandaard hanteerden.
Twee grote bandenbeurzen in één jaar. De Duitse bandenbranche ziet The Tire Cologne als de vervanger van Reifen Essen. Ondertussen maakt Reifen in september een doorstart onder de vlag van
Apollo Vredestein introduceert op de bandenbeurs The Tire Cologne de geheel nieuwe ultra high performance winterband Wintrac Pro. De beurs vindt plaats van 29 mei tot 2 juni in Keulen.
Er zijn van die bedrijven die alles goed lijken te doen. Die door de klant op handen worden gedragen. Waar de klant zich koning voelt. En wanneer die koning zijn
De prijs van benzine is in april 2018 gestegen naar het hoogste niveau sinds augustus 2015. Dat blijkt uit cijfers van het CBS en Travelcard.
Laatste nieuws
18 maart 2026
Meest waardevaste auto? Deze staat bovenaan bij de ANWB
18 maart 2026
Kia en TotalEnergies samenwerking krijgt een vervolg
18 maart 2026
Minder cabrio’s, meer dan helft nieuwverkoop is SUV
18 maart 2026
EV fors populairder door stijgende brandstofprijzen
18 maart 2026
Autoverzekering in 4 jaar fors duurder – dit zijn de oorzaken
18 maart 2026
Minder routes, méér stops: hoe PlusParts de logistiek opschaalde met hulp van RouteLogic
Meest bekeken berichten
Recente reacties