Oostendorp Auto is met ingang van 15 mei de nieuwe dealer van Mazda voor ‘s-Hertogenbosch en omliggende regio. Oostendorp neemt de activiteiten van Nieuwkoop Automotive Groep over.
De vestiging in Assen van Renault-dealer Terwolde heeft zondagavond flinke schade opgelopen als gevolg van hevige regenval. Hierdoor is een deel van het dak van de showroom naar beneden gekomen.
Jürgen Karpinski, president van brancheorganisatie ZDK, luidt de noodklok over het negatieve imago van dieselauto’s. Van veel Duitse autobedrijven is volgens hem het voortbestaan in gevaar.
Met 34.368 stuks zijn er in april 2018 5323 meer nieuwe auto’s verkocht dan in april 2017. Dat betekent een stijging in de autoverkopen van 18,3 procent. Dat blijkt uit
WM Automaterialen heeft vanochtend de deuren geopend van zijn vijfde vestiging in Nederland. Met circa drieduizend vierkante meter vloeroppervlak is het de grootste locatie van de Duitse onderdelendistributeur in ons
Ruim twee dagen na de uitslaande brand van vrijdagavond is Jonkers Autobedrijven in Valkenswaard bezig met de herstart. De stroom is gedeeltelijk aangesloten, computers en telefoon werken weer en de
Webwinkel Oponeo heeft in april onderzocht welke auto-onderdelen Nederlandse garages het meest vervangen tijdens de apk. Daaruit is een top-zes samengesteld. ‘Banden’ gaan aan kop.
Laatste nieuws
17 november 2025
Europeanen sparen korter voor tweedehands VW Golf
17 november 2025
Enexis ‘knijpt’ laadvermogen tijdens pieken
17 november 2025
InterClassics Brussels noteert nieuw bezoekersrecord
14 november 2025
ADPA nieuw lid van SERMI
14 november 2025
Alzura: Toekomst aftermarket is digitaal
14 november 2025
AllParts lanceert leaseconcept
Meest bekeken berichten
Recente reacties