Axalta, het bedrijf achter de merken Cromax, Spies Hecker en Standox, ziet zich genoodzaakt de Europese prijzen te verhogen. Axalta Nederland laat desgevraagd weten vast te houden aan de bestaande tarieven.
De occasionverkoop door autobedrijven aan consumenten is in het eerste halfjaar van 2018 sterk gestegen ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Van bijna 570.000 transacties toen naar ruim 620.000
Arnoud Wilson van dealer Arend Nissan Utrecht is de winnaar van de Nederlandse finale van NISTEC (Nissan International Service Technical Contest). Hij gaat in september naar de Europese NISTEC-finale in
Op recente congressen in diverse landen bepaalde de combinatie connectiviteit/verzekeraars de agenda. Anders gezegd: de connected car als springplank naar de verzekeringsportefeuille van de autobezitter.
Laatste nieuws
22 augustus 2025
Mercedes met TSR in metaalrecycling
22 augustus 2025
Pirelli winnaar bandentest Auto Express
21 augustus 2025
‘ING beste allrisk-verzekeraar’
21 augustus 2025
BOVAG trekt Vakgarage De Kruijf terug uit verkiezing
21 augustus 2025
Toyota en Mazda testen energieopslagsysteem
21 augustus 2025
WA+ soms goedkoper dan WA
Meest bekeken berichten
Recente reacties