Om de werkplaats in staat te stellen een hoog niveau remmenservice te bieden, heeft producent Meyle een stap-voor-stap-checklist ontwikkeld.
Controles bij schadeherstelbedrijven, vorige week, op de toepassing van hars bij autoruitreparatie brachten Duobond ertoe vandaag een persbericht te verzenden. Met als strekking: u moet de hars van ons hebben.
Hij was al met verlof gestuurd, maar nu gaat Volkswagen volgens Duitse media een stap verder: voormalig R&D-topman Heinz-Jakob Neußer wordt op staande voet ontslagen. Aanleiding: het schandaal rond de
Leasemaatschappij ALD Automotive is de komende twee jaar mobiliteitspartner van het Nuon Solar Team van de TU Delft. De samenwerking is gericht op de World Solar Challenge 2019 (Australië) en
Het inmiddels drie jaar oude Chinese automerk Nio, dat de eerste uitgave van de Formule E wist te winnen, wil een notering aan de Amerikaanse beurs Nasdaq.
Laatste nieuws
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
20 mei 2025
Euromaster ondersteunt Voedselbanken Nederland
20 mei 2025
Vijf nieuwe servicepunten KwikFit voor e-bikes
20 mei 2025
ARN: 98,8 procent van gewicht auto hergebruikt
Meest bekeken berichten
Recente reacties