De goudbronzen tint Sahara is door lakkenfabrikant Axalta uitgeroepen tot kleur van het jaar.
Volgens de Chinese kalender zal 2019 – dat omgerekend naar onze jaartelling pas op 5 februari begint – het jaar van het zwijn (of varken) zijn. Voor de Chinezen is
De geluiddempende Soundcomfort-technologie van Goodyear is in België en Nederland door consumenten verkozen tot Product van het Jaar 2019. Vijfduizend mensen brachten hun stem uit in het door Nielsen uitgevoerde
Tomtom verkoopt zijn Telematics-afdeling aan Bridgestone Europe voor 910 miljoen euro. Dat maakte het technologiebedrijf dinsdag voorbeurs bekend in een persbericht.
Robert van Mourik is met zijn bedrijf in Geldermalsen franchisepartner geworden bij Autoschade Herstel Groep. Het bedrijf bestaat ruim 25 jaar, is Focwa-gecertificeerd en beschikt over het certificaat Duurzaam Repareren.
Laatste nieuws
5 juni 2025
Alles-in-één energiebeheersysteem Elecq
5 juni 2025
Smidts neemt Ford in Assen over van Wensink
5 juni 2025
Ecobat verkoopt batterijdistributie aan investeerder
5 juni 2025
Van den Udenhout verwerft belang in PGZ
5 juni 2025
Automotive Awards voor Martin Jutstra en CarQall
5 juni 2025
ABS Den Elzen in Capelle geopend
Meest bekeken berichten
Recente reacties