De goudbronzen tint Sahara is door lakkenfabrikant Axalta uitgeroepen tot kleur van het jaar.
Volgens de Chinese kalender zal 2019 – dat omgerekend naar onze jaartelling pas op 5 februari begint – het jaar van het zwijn (of varken) zijn. Voor de Chinezen is
De geluiddempende Soundcomfort-technologie van Goodyear is in België en Nederland door consumenten verkozen tot Product van het Jaar 2019. Vijfduizend mensen brachten hun stem uit in het door Nielsen uitgevoerde
Tomtom verkoopt zijn Telematics-afdeling aan Bridgestone Europe voor 910 miljoen euro. Dat maakte het technologiebedrijf dinsdag voorbeurs bekend in een persbericht.
Robert van Mourik is met zijn bedrijf in Geldermalsen franchisepartner geworden bij Autoschade Herstel Groep. Het bedrijf bestaat ruim 25 jaar, is Focwa-gecertificeerd en beschikt over het certificaat Duurzaam Repareren.
Laatste nieuws
12 maart 2026
CAO Metaal & Techniek definitief na akkoord vakbonden
12 maart 2026
Inter Cars wordt lid van ADPA
12 maart 2026
Aanstichter wil zelf de brand blussen
12 maart 2026
‘Voordeel diesel is volledig verdampt’
12 maart 2026
Trustoo: Onrust op oliemarkt verdriedubbelt vraag naar laadpalen
12 maart 2026
TECH360 sluit partnerschap met Moba
Meest bekeken berichten
Recente reacties