Platforms worden door velen gezien als een grote bedreiging en niet zonder reden. Ze bieden ook kansen. Welke dat zijn, is het thema van het event van kennis- en netwerkorganisatie Automotive Insiders op woensdag 6 februari.
De Bovag-garantie is toch geen verzekering. Dat concludeert Bovag uit een onderzoek van De Nederlandsche Bank, dat al in juni 2018 werd gepubliceerd.
Focwa organiseert 13 april de derde editie van de Nationale Deukendag. Doel is op meerdere locaties in Nederland consumenten alternatieve reparatiemethodes te tonen. In de hoop dat hij of zij
Maxwell Technologies meldt op zijn website de overname door autofabrikant Tesla. Tesla neemt alle aandelen in Maxwell over, dat daarmee een dochteronderneming van Tesla wordt.
Op 31 december 2018 telde het Nederlandse wagenpark 8.787.283 personenauto’s, inclusief bedrijfsvoorraden. Dat is 2,2 procent meer dan een jaar eerder.
Laatste nieuws
4 juli 2025
Soeterwold Automotive naar Menno Broers
4 juli 2025
An Dams bestuurder Profile International
4 juli 2025
Het verlangen naar duidelijkheid
3 juli 2025
All-seasonband General Tire voor suv
3 juli 2025
AkzoNobel met Solera in datagestuurde duurzaamheid
3 juli 2025
Totale occasionverkoop H1 stijgt 4,2 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties